українскька мова
 
www.poliplast.ua

Пінопласт - Поліпласт

Пінопласт

Пінопласт - ПСБ-С продукт, що випускається нашою фірмою понад 10 років. В основі цього універсального матеріалу лежить вспінений полістирол (пінополістирол,EPS з антипіренами).
Пінопласт випускається у формі величезних блоків, він може бути нарізаний будь-якої товщини і форми залежно від завдань і застосування в будівництві.
Пінопласти використовуються в області будівництва, перш за все для теплоізоляції, але також пінопласт знаходить своє застосування в області легких будівельних матеріалів як еластичних шумопоглиначів в підлогах; стелях; дахах; легких наповнювачів для ізолюючої штукатурки; також в підземних спорудах; будівництва доріг в місцях з близькими грунтовими водами і т.д. Настільки широка сфера застосування пінопластів пред'являє і особливі вимоги до його параметрів.
Компания ПОЛІПЛАСТ пропонує широкий асортимент пінопласту ПСБ-С 15,25,35,50 кг/м3.
ПОЛІПЛАСТ завжди дасть Вам необхідну інформацію, зверніться до наших технічних консультантів.
Паспорт відповідності: ДСТУ Б В.2.7-8-94

Специфікація пінопласту

Найменування показниківПоказники для плит марок
15253550
Щільність (кг/м3)до 15от 15,1 до 25от 25,1 до 35от 35,1 до 50
Міцність на стиск при 10% ній лінійній деформації (МПа), не менш0,050,100,180,20
Межа міцності при вигині (МПа), не менше0,070,180,250,35
Теплопровідність у сухому стані при температурі 25+5oC, Вт/ (м К), не більше0,0420,0390,0370,037
Вологість плит відвантажених споживачеві (%), не більше12121212
Вологопоглинання за 24 години (% до об'єму), не більше3,02,02,01,8
Час самостійного загасання (сек), не більше4,04,04,04,0

Вартість 1м3 (грн)

від ****від ****від ****від ****


ПСБ-С-15

Найдоступніший за ціною пінопласт, ідеальне рішення для термоізоляції межкладочних порожнин у стінах, Перестенко, заповнення міжкроквяний порожнин в дахах, скрізь, де немає навантаження на матеріал, не схильний до старіння і впливу шкідливих мікроорганізмів.

ПСБ-С-25

Пінопласт марки ПСБ-С-25 рекомендується застосовувати перш за все в термоізоляції фасадів, але також використовується для утеплення підлог в місцях з невеликим навантаженням (поли під дахом), стін, лоджій, мансард, у різних будівлях та спорудах. Найпоширеніший і універсальний вид пінопласту, стійкий до впливу вологи, старіння. Використання в місцях з середньою навантаженням на матеріал.

ПСБ-С-35

Пінопласт марки ПСБ-С-35 щільний і стійкий до навантажень матеріал. Основне використання для термоізоляції фундаментів, підлог, підземних комунікацій, підземних автостоянок, спортивних майданчиків та будівництва басейнів. Використання в місцях з великим навантаженням на матеріал.

ПСБ-С-50

Такий тип пінопласту має дуже жорстку структуру. Використовується при будівництві автодоріг в місцях з близькою грунтовою водою, в заболоченій місцевості, для запобігання спучування грунтів. Застосовується для будівництва промислових підлог на заводах, терміналах, складських спорудах. Матеріал цінний насамперед своїми характеристиками міцності, чим і обумовлена сфера його застосування.


Гранулят (гранули спіненого полістиролу, EPS)

Термоізоляційний матеріал, який складається з окремих спінених кульок полістиролу, діаметр кульок від 2 до 9 мм.
Пінополістирольні гранули (EPS) застосовуються в основному для змішування з бетоном в будівництві і землею в сфері землеробства і садівництва. Також часто застосовуються для заповнення технологічних швів, межкладочних отворів, виробництві м'яких меблів, в якості пакувального наповнювача і в інших сферах та галузях. Матеріал абсолютно безпечний для людини і є екологічно чистим.


Контакти

 
Собрано в
мастерской
Лычко