українскька мова
 
www.poliplast.ua

Переваги системи "Термодім" - Поліпласт

Основні переваги технології застосування пінопластів перед традиційними матеріалами визначаються наступними чинниками.
По-перше - високою тепло-зберігаючою здатністю стін будинку. Ви відразу отримуєте теплий будинок, який не вимагає додаткового утеплення.
Літом будинок створює ефект приємної прохолоди, а взимку - зберігає тепло і дозволяє економити - літом на охолоджуванні, а взимку на обігріві. Крім того, малі температурні перепади з внутрішньої сторони стін будинку створюють високий тепловий комфорт, оскільки повністю виключені конвекційні протяги, що викликають в приміщеннях з традиційних матеріалів простуду та інші захворювання (швидкість конвекційного потоку повітря в житлових приміщеннях не повинна перевищувати 0,5 м/мін.).

Порівняльна характеристика товщини матеріалів при рівному термічному опорі

10 cмплити пінополістирольні
18 смплити мінеральних волокон
30 смперліт
40 смдерево
65 смкерамзіт
1 м 16 смкерамзитобетон
1 м 90 смцегла
3 м 90 смбетон

Вага стіни будинку відносно традиційних матеріалів (каменю, цегли тощо) істотно нижче, що знижує Ваші витрати на зведення потужних, а значить, і дорогих фундаментів.
При використанні опалубки Ви також знижуєте свої витрати на споживання все зростаючих у ціні енергоносіїв, тому що обігріваєте тільки повітря всередині будинку, а не його стіни. 1 кілограм ізоляції може заощаджувати до 4 кілограм грубного палива щорічно.
По-друге - унікальною технологією(ТЕРМОДОМ), яка, через свою простоту, навіть при зведенні багатоповерхових будівель дозволяє обійтися без застосування важкої будівельної техніки, використовувати персонал середньої кваліфікації без погіршення якості будівництва і, найголовніше, на порядок підвищує темпи зведення будівель. У сукупності ці чинники здешевлюють вартість будівництва у декілька разів.
Перш, ніж перейти до опису технології будівництва, необхідно розповісти про матеріал, з якого формуються блоки.
Пінополістирол суспензійний спінюється з антипіренами(матеріал-добавка,що підвищуе вогнетривкість) ПСВ-С як ізоляційний будівельний матеріал використовується в будівництві з 1952 року. Багаторічну перевірку в Європі пройшли більше 50-ти систем будівництва із застосуванням пінополістиролу у тому числі і опалубки, що не знімалася, можна затверджувати що будівля, побудована з пенополістірольних елементів, прослужить вічно. Представляючи основні фізичні, хімічні і біологічні властивості пінополістиролу, фірма ПОЛІПЛАСТ хоче показати Вам, що використання пінопластів поза сумнівом поліпшить комфорт і якість Вашого життя, а також рекомендує застосовувати його у Вашому будівництві і ремонтах.
Фізичні властивості. Сировиною для виробництва пінополістиролу є рідкий стирол, що отримується дегидратацією етилбензолу у присутності каталізаторів, який у свою чергу отримують з бензолу і етилену. Пінополістирол є продуктом полімеризації стиролу суспензійним методом у водному середовищі у присутності ініціатора і легколетучего речовини, службовця порообразователем (ізопентан). Для додання пінополістиролу негорючесті перед полімеризацією в його склад вводять 3-5% антипіренів.
В результаті процесу спінювання пінополістиролу і подальшої витримки, ізопентан випаровується, а вспененний полістирол, що залишився, використовують для формування елементів нерозбірної опалубки.
Пінополістирол входить до групи кращих теплоізоляційних матеріалів. Щільність пенополістірольних стінних блоків, використовуваних при будівництві за технологією нерозбірної опалубки коливається від 15 до 50 кг/м3. Пінополістирол практично водонепроникний завдяки замкнутій комірчастій структурі. Кількість вбираної води по відношенню до вагового об'єму пінополістиролу в зануреному стані у воду за рік коливається в межах 3,5-5%. З іншого боку, повітропроникність пінополістиролу в значній мірі перевищує його водопроникність. Тобто, стіна побудована за цією технологією "дихає".
Температура навколишнього середовища не завдає негативного впливу на фізичні і хімічні властивості пінополістиролу. При температурі до +80 С° пінополістирол не міняє своїх властивостей протягом тривалого проміжку часу. Низька щільність пінополістиролу, а також стабільність геометричних розмірів елементів нерозбірної опалубки, виключає порушення теплопровідності і усадку пенополістірольних блоків, як на стадії монтажу, так і в процесі експлуатації будівлі.
При тривалій сонячній дії на НЕЗАХИЩЕНИЙ пінополістирол (1-2 року), верхній шар (0,1-0,2 мм) схильний до світлової деструкції жовтіє, окислюється. Проте якщо Ви до зими не встигаєте захистити зовнішню частину опалубки, то це не є причиною для піклування, оскільки атмосферному впливу зовнішні стіни з пінополістірольних блоків протягом року практично не піддатні. Інтенсивність електростатичного поля, що виникає в закритих порожніх приміщеннях, побудованих із застосуванням блоків для здоров'я людини не є небезпечною.
Хімічні особливості. Використовуючи пінополістирол як будівельний матеріал, необхідно не допускати його контакту з наступними хімічними сполуками: органічними розчинниками (ацетон, уксусноетіловий ефір, розчинник фарб, тріхлорід вуглецю, скипидар); насиченими вуглеводнями (спирт) і нафтопродуктами (бензин, гас, смоли і ін.), оскільки комірчаста структура пінополістиролу при контакті з вищеназваними хімічними сполуками може ушкодитися або повністю розчинитися.
Біологічні особливості. Пінополістирол не є живильним середовищем для мікроорганізмів і грибків, не схильний до гниття, не розчиняється у воді, не виділяє шкідливих речовин, нетоксичний.

Будівництво

Контакти

 
Собрано в
мастерской
Лычко